CHRUDIM.jpg

KacenimajeVitanovaStan.jpg

IMG_4505.jpg

IMG_4466.jpg

Poslechněte si živě diskuzi o očkování dětí.

Video

Video

nov(18of21).jpg

Video

008.jpg

N14_6566.jpg

Video

Video

Video

Video

images.jpg

pf_2014.jpg

NemocniceChrudim.jpg

.

Jízda proti meningokovi "TOUR 4 CHANGE"

Pod záštitou MUDr. Davida Kasala se uskutečnila v Chrudimi dne 3.6.2015 akce jízda proti meningokovi, která je součástí turné za změnu vnímáni handicapu " TOUR 4 CHANGE ".

Turné " TOUR 4 CHANGE " organizují Černí koně, z.s.                                                           www.cernikone.cz/vitejte-u-cernych-koni/

.

 

 

Kácení máje v obci Vítanov a Stan dne 30.5.2015

MUDr. David Kasal se zúčastnil na pozvání zastupitele obce  Vítanov a Stan Ing. Jaroslava Břízy dne 30.5.2015 tradiční kulturní akce " Kácení máje ". Stovky lidí se přišli podívat na průvod vesnicí vedený mladíky v krojích, kteří si ve staveních vyváděli místní děvčata, aby je dovedli k vyzdobené májce. Ve vesnici se snaží udržet tradiční lidovou kulturu, která je v místní kronice doložená už před druhou světovou válkou. K tanci a poslechu hrála dechová kapela Hlinečenka.

.

100. výročí Dětského domova Pardubice dne 23.5.2015

V sobotu dne 23.5.2015 se poslanec MUDr. David Kasal zúčastnil oslavy 100. výročí Dětského domova Pardubice, kterou spolu s ředitelkou Mgr. Zdenkou Hrubešovou a zastupkyní Nadace Terezy Maxové zahájil.

MUDr. David Kasal se zúčastnil v pátek 15. května 2015 2. ročníku Memoriálu Pavla Rejmana ve stolním tenise v Chroustovicích

Zvláštní poděkování bych chtěl věnovat MUDr. Davidu Kasalovi, poslanci parlamentu , který se turnaje zúčastnil, podpořil naše sportovce a též přislíbil účast na dalších sportovních akcích. Závěrem  děkuji nejen všem účastníkům, ale i sponzorům, kteří na tento memoriál přispěli.                                                Petr Rejman, starosta TJ Sokol Chroustovice

Uctění památky konce 2. světové výlky

Dne 8.5.2015, v den 70. výročí od konce druhé světové války položili květiny členové a sympatizanti hnutí ANO 2011 u pomníku Přísaha v urnovém háji v Chrudimi.

.

Otázka povinného očkování dětí

5.5.2015 09:30 V návrhu novely zákona o ochraně veřejného zdraví je paragraf, který umožní lékařské zákroky proti vůli pacienta. Bude si stát vynucovat násilné očkování dětí? Diskutovali poslanec David Kasal a právnička Zuzana Candigliota. Moderuje Renata Kalenská.

Na slovíčko pane primáři ....

MUDr.David Kasal primář dětského a novorozeneckého oddělení. 

        Kandidát č. 2  za politické hnutí ANO 2011


Poslanec MUDr. David Kasal, místopředseda Výboru pro zdravotnictví zahájil setkání hlavních sester

Dne 14.10.2014 proběhlo setkání hlavních sester zdravotnických zařízení v Pardubickém a Královehradeckém kraji a dalších hostů v Chrudimské nemocnici a.s. za přítomnosti poslankyně Parlamentu ČR a členky Výboru pro zdravotnictví Mgr. Jany Pastuchové a ředitelky Odboru ošetřovatelství a nelékařských povolání MZ ČR, hlavní sestry ČR Mgr. Aleny Šmídové. Na programu bylo projednávání chystaných změn k zákonu č.96/2004 Sb. o nelékařských zdravotnických povoláních.

Andrej Babiš navštívil Chrudim - 18.9.2014.

Co řekl místopředseda vlády a ministr financí Andrej Babiš                                                              na hasičských závodech v Chrudimi.

Rozhovor s primářem Chrudimské nemocnice MUDr.Davidem Kasalem.

Pediatrie je pro mne srdeční záležitost a baví mě. Děti jsou schopné dávat neuvěřitelnou energii těm, kteří s nimi pracují.                                                                                                                        Zdroj:http://www.denik.cz/pardubicky-kraj/deti-jsou-schopne-davat-neuveritelnou-energii-tem-kteri-s-nimi-pracuji-20140926.html

Projekt " ŽIVÁ MALBA " podporuje MUDr. David Kasal

MUDr. David Kasal podepsal podporu projektu " ŽIVÁ MALBA " kladenské speciální mateřské školy pod názvem " Korálek ".

.

Telička v Pardubicích otevřel kancelář a hned se opřel do Klause
Ve středu dorazil do Pardubic jeden z hlavních favoritů pro blížící se volby do Evropského parlamentu - lídr hnutí Ano a bývalý člen Evropské komise Pavel Telička. A zkritizoval exprezidenta Václava Klause za nedávný výrok, že Česká republika neznamená v Unii vůbec nic.

Zdroj: http://pardubice.idnes.cz/telicka-klaus-kancelar-0bm-/pardubice-zpravy.aspx?c=A140502_2061360_pardubice-zpravy_mt

.

Beseda s poslancem za hnutí ANO, MUDr.Davidem Kasalem ve Vysokém Mýtě.

Dne 14.4.2014 se na motorestu TORO ve Vysokém Mýtě konala beseda s naším poslancem za hnutí ANO, MUDr. Davidem Kasalem, tentokráte na téma ZDRAVOTNICTVÍ. Do diskuze o problematice zdravotnictví, sociální oblasti v Pardubickém kraji a Vysokém Mýtě se zapojili nejen přítomní lékaři, ale i široká veřejnost.

_______________________________________________________________________

VALENTÝNSKÁ OLYMPIÁDA V CHRUDIMSKÉ NEMOCNICI 14.2.2014

Primář dětského oddělení David Kasal takové množství dětí narozených během čtyřiadvaceti hodin nepamatuje. „V průměru se u nás denně rodí tři nebo čtyři děti. Jedenáct je skutečně moc dětí najednou," usmívá se primář Kasal. „Máme ale velmi zkušený tým gynekologů a pediatrů, takže se to všechno v pohodě zvládlo," dodává.

Malujeme v nemocnici - Libor Škrlík - Bára Nesvadbová - ČSOB - MUDr. David Kasal - 3.2.2014

Výtvarník Libor Škrlík díky podpoře ČSOB  pojišťovny vymaloval nově nemocniční kavárnu a jeho veselá výzdoba se objevila i na zdech pohotovosti. Báru Nesvadbovou přivítal na dětském oddělení primář a poslanec David Kasal. „Díky nástěnným obrazům Libora Škrlíka se naši malí pacienti nemocnice nebojí. Jsou dokonce i ti, kterým se nechce domů," řekl David Kasal.

___________________________________________________

II.ročník turnaje v PETANQUE O POHÁR MĚSTA SLATIŇANY A KLADRUBSKÉHO VRANÍKA

1.2.2014 se ve Slatiňanech uskutečnil turnaj v PETANQUE. Druhého ročníku turnaje se zúčastnilo 34 trojic z ČR, Slovenska a Polska. Záštitu nad turnajem převzali starosta města Slatiňany Ivan Jeník a poslanci PS PARLAMENTU ČR Martin Kolovratník, David Kasal a Jan Chvojka. POŘADÍ: 1. místo - Jiří Koreš st. (PC České Budějovice), Vladimír Brázda (1.KPK Vrchlabí) Petr Fuksa (UBU Únětice), 2. místo - Pavel a Jiří Ferešovi, Oldřich Brož st. (všichni PK 1293 Vojnův Městec), 3. místo - Veronika Slobodová, Jan Resl (oba POP Praha), Jindřich Kauca (PC Kolová), 4. místo - Pavel a Jana Burešovi (HAPEK), Jan Charvát (FENYX Adamov).

NEMOCNICE CHRUDIM - PŘEŽIJE 2. DEKÁDU 21. STOLETÍ - 20.LEDNA.2014

"PŘEŽIJE CHRUDIMSKÁ NEMOCNICE 2. DEKÁDU 21. STOLETÍ"? Hovoří: Ing. Roman Línek, 1. náměstek hejtmana Pardubického kraje, MUDr. Vladimír Ninger Ph.D., ředitel Chrudimské nemocnice, a.s., MUDR. David Kasal, poslanec PČR, místopředseda zdravotního výboru PS PČR, JUDr. Jan Chvojka, poslanec PČR, místopředseda poslaneckého klubu, místopředseda mandátového a imunitního výboru PS PČR. Závěrečné slovo má Mgr. Petr Řezníček, starosta města Chrudim, krajský zastupitel.

Šediváčkův long 2014 – XVIII. ročník


Poslanec MUDr. David Kasal sponzoruje závod psích spřežení "ŠEDIVÁČKŮV LONG 2014" Deštné v Orlických horách částkou 15.000,- Kč.

Chrudimáci sobě: po letech se vrací Silvestr opět na chrudimské náměstí

Pondělí, 30. prosince 2013 00:04 Tomáš Holý

Chrudim – po několika letech se vrací na Resselovo náměstí v Chrudimi opět oslava příchodu nového roku. Na Silvestra v úterý 31. prosince 2013 celá akce začne ve 22.30 hodin a ukončení bude na Nový rok o jedné hodině. K poslechu, ale i tanci bude hrát skupina „Bylo nás pět".

______________________________________________________________________

Nemocnice Chrudim – Novorozenecké oddělení.

Video o miminkách, mecenáších a tak trochu o politice